• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Hakkımızda
1989 yılından beri bilgisayar sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Firmamız EDİCOM BİLGİSAYAR; Link programları eğitim ve destek merkezi, sektörel yazılım otomasyon sistemleri, özel yazılım hizmetleri, bilgisayar sistem danışmanlık ve teknik servis alanında sektörel çözümler sunmaktadır.

Bugün dünyamız hızlı bir gelişim içerisindedir. Yoğun bir rekabetin yaşandığı dünyamızda başarılı olmanın tek yolu, bu değişimin temel dinamiklerini kavramak ve onun gereklerine göre davranmaktır. Dinamizmin, çalışkanlığın, başarının en vazgeçilmez faktörü olan çağımızda zamanlamanın, işbirliğinin dostluğun önemi yadsınamaz.

Zaman içerisinde Bilgi İşlem Dünyamız bu unsurlardan bir veya bir kaçının eksikliği sonucu zor günler yaşamıştır ve yaşamaktadır. Günümüzde baş döndürücü bir hızla gelişen bilgisayar sektörü bu gelişmenin yanında bir çok problemi beraberinde getirmektedir. Sektörümüzün gün geçtikçe büyüyen bu problemlerinden minimum zaman kaybı, mükemmel işbirliği ve ömür boyu dostluk ilkeleriyle aranabileceğini çok iyi bilen EDİCOM BİLGİSAYAR işlerin, kalabalık insan grupları ile değil, çağdaş yaşamın araç-gereçleriyle, bilgi ve becerileriyle donanmış insanlar tarafından yapılması gerektiği ilkesini savunmaktadır.

EDİCOM BİLGİSAYAR olarak, Hardware ve Software ürünlerinin kendi kategorisindeki markalara göre daha cazip fiyat ve hızlı servis anlayışı ile elde etme şansını bizimle işbirliği yaparak yakalayabilirsiniz.

Misyonumuz : Müşterilerimize, bilgi ve iletişim teknolojilerini uygulamakta ve yönetmekte yardımcı olmak, bilişim yatırımlarını rekabet avantajına dönüştürmelerine ve kendi alanlarında rakiplerinden ayrışmalarına katkı sağlamak.

Vizyonumuz : Faaliyet alanlarımızı genişleterek, danışmanlık, projelendirme, özel yazılım ve destek hizmetleri sunan lider teknoloji grubu olmak.

Değerlerimiz : Kurum olarak mesleki davranışlarımızı yönlendiren ortak değerler.

Sorumluluk, Dürüstlük, Mükemmelliyet, Karşılıklı Saygı,

Bizler şunu çok iyi bilmekteyiz ki; sektörde sürekli kalabilmek için etkili, güvenli ve kaliteli bir hizmet en önemli unsurlardandır.

Saygılarımızla....

Uygulamalı çözümlerimiz
Network Güvenlik Çözümleri
Güvenlik politikanız yoksa güvenliğiniz yok demektir...Yazılım, donanım ve veri gibi, sizin için değeri olan şeyleri, sadece değerleri geçerli olduğu sürece korunmalı...
Kamera Güvenlik Çözümleri
Kamera sistemi ile ev veya işyerinizin canlı ya da kayıtlı görüntülerine cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden uzaktan erişebilirsiniz...
Personel Takip Sistemleri
Kartlı,parmak izli ve şifreli geçiş sistemleri ile personellerin giriş ve çıkışlarını kontrol etmek ve sürekli izlemek açısından kullanılmaktadır.
Alt Yapı & Kablolama Hizmetleri
Bilgisayar sistemlerinin hızlı, sağlıklı ve problemsiz çalışabilmesi için network kablolama altyapısı çok önemlidir.


Edicom Bilgisayar

Yazılım Çözümlerimiz
Teknik Hizmetler
Danışmanlık

iletişim

Orta Mah. Soğanpazarı Caddesi Sarıoğlu işhanı No:20 Kat:3 Adapazarı - SAKARYA Telefon: (0264) 278 8629 - (0264) 273 5960 Email Adres: info@edicombilgisayar.com
BAŞARILAR; DESTEK ALINAN NOKTANIN SAĞLAMLIĞINA BAĞLIDIR !